Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • Gefilte Drive (Ізраїль)

In English

На клезмерський фестиваль знову приїжджає«Gefilte Drive»– чудова ізраїльська група, що підкорила львівську публіку у 2016

GD1 5GD1 2

Ізраїльський неоклезмерський коллектив Gefilte Drive під керівництвом Олександра Котлера увібрав у себеклассику року, таємничі ритми фольку та народні мелодії Землі Обітованої.

Окрім власних композицій та пісень на ідиші, івриті, українській та російській мовах, у репертуарі групи дворові одеські пісні минулого століття у авторському перекладі на іврит - сповнені міською романтикою та ліричним «утесівським» звучанням.

Коллектив багато гастролює світом, бере участь у культурних та музичних подіях, концертах та міжнародних фестивалях (Ізраїль, США, Росія, Естонія, Україна). З 2010 р. у його виїзному складі – чудовий естонський гітарист та акордеоніст Кирил Адилін (Нарва/Таллінн).

У 2016 р. «GefilteDrive» відзняли іронічний кліп на власну версію «Тум-балалайки» — нетлінний ідишський хіт группа переспівала на мотив популярної у 60-і італійської пісні «Ямайка» (Jamaica), яке зібрало тисячі переглядів у YouTube та масу схвальних відгуків.

На ювілейному X LvivKlezFest «GefilteDrive» прозвучать у Гала-концерті «Мазл Тов!», що розпочнеться на пл.Ринок 10 червня о 13.30.

Запрошуємо!

GD1 (3)

«Gefilte Drive» (ISR, EST):

Олександр Котлер - вокал, гітара, керівник групи

Татьяна Гельман – вокал (солістка)

Надія Драпкіна - гобой, 

Таль Лешец - ударні,

Марк Уманський - бас, вокал, 

Ігор Хаїт - клавішні, 

Кирил Аділін - акордеон (Естонія)

https://www.facebook.com/GefilteDrive/