Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • Klezmafour (Польща)

 In English 

Klezmafour2
На клезмерський фестиваль до Львова знову приїжджають 

запальні «Klezmafour» (Польща)

Це один з постійних учасників львівських клезфестів та один з найулюбленіших гуртів, який щороку підкоряє усе нових та нових глядачів. 

Їх виступи нікого не залишають байдужими – драйв, який лине зі сцени, харизматичність виконавців, інтерактив з публікою – усе накачує аудиторію потужною позитивною енергією, від якої хочеться рухатися, плескати, підспівувати, танцювати! 

Атмосфера на виступах «Клезмафору» / Klezmаfour швидше нагадує таку, яка панує на хіп-хоп чи рок-концертах. Артистичність, віртуозне виконання, глибоке відчуття музики та ритму справляють на глядачів шалене враження.

Створена у Любліні, група «Klezmafour» об’єднала виконавців з з Любліну, Бялостоку та Варшави.  Вже майже 10 років ансамбль виступає на сценах обох півкуль: безліч концертів на батьківщині - у Польщі, а також  у Німеччини, Нідерландах, Великобританії, Туреччині, Болгарії, Люксембурзі, Іспанії, Чехії, Україні; концертні тури по США та Канаді. Гурт є учасником усіх головних музичних клезмерських та фолькових фестивалів у Європі, їх неодноразовим призером та переможцем.

Репертуар «Klezmafour»  - клезмерська та балканська музика у поєднанні з роковим драйвом -  потужно заряджає глядачів своєю шаленою енергією. Окрім класичних інструментів (кларнет, скрипка, акордеон, контрабас, перкусія), музиканти експериментують з екзотичними інструментами, такими як дарбука, футуяра або із звуками пошкрябувань та т.п. 

Відчути ураган вражень та емоцій від виступу гурту Klezmаfour львів’яни та гості міста зможуть 10.06на пл.Ринок  під час Гала-концерту «Мазл Тов!», що почнеться о 13.30.

«Klezmafour»:

Анджей Чаплінські – скрипка, вокал

Войцех Чаплінські – кларнет

Каміль Січак – ударні

Патрик Штабінські – акордеон

Габріель Томчук – контрабас, синтезатор

karrot.pl/klezmafour 

www.facebook.com/klezmafour