Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • The Zemel Choir (Лондон)

In English

Британію на фестивалі LvivKlezFest-2018 представлятиме

хор ZEMEL з Лондона

 

Лондонський @The Zemel Choir є одним з найдавніших єврейських хорів у Європі – його перший виступ відбувся у червні 1955 року. Отже у Львові, де хор також бере участь у VI Європейському Фестивалі Єврейських Хорів (що проходить у рамках LvivKlezFest та музичного фестивалю «Віртуози Львова»), він зустріне свій 63(!) музичний сезон.

Багатий репертуар хору «Земел» - одного з найкращих змішаних єврейських хорів у світі - охоплює усі напрямки традиційної єврейської культури: ашкеназької, сефардської, идишської та ізраїльської. Окрім виконання всесвітньо відомих творів, хор представляє нову музику сучасних композиторів.

Колектив, у основному складі якого майже 40 виконавців, виступає на престижних концертних майданчиках по всій Великобританії та у світі. У 2013 та 2015 роках хор виступав у Вестмінстерському абатстві на службах, присвячених 75-річчю Кришталевої ночі і річниці звільнення Освенциму. У 2016 р. успішно гастролював у Ізраїлі.

У 2012 та 2015 роках «Земел Хор» приймав у Лондоні Європейський єврейський хоровий фестиваль , який фактично стартував з Лондону у 2012 і став традиційним, щороку міняючи місце проведення (за принципом Олімпіади). У 2018 році Львів приймає у себе цей Фестиваль і знаменитий хор «Земель».

Виступи хору у Львові під час Фестивалю LvivKlezFest відбудуться:

7 червня – у театрі ім.М.Заньковецької – початок о 19.00

8 червня – у Органному залі – початок о 15.30

10 червня – на пл.Ринок під час Гала-концерту «Мазл Тов!» - початок о 13.30

Запрошуємо!

The Zemel Choir

London, United Kingdom

Художній керівник – Бенджамін Вульф / Benjamin WolfMusical Director

Голова хору – Діана Шир / Chairman: Diane Sheer 

http://www.zemelchoir.org/