Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • Аліна Івах / Alina Ivakh

In English

Улюблениця львівської публіки Аліна Івах співатиме на

LvivKlezFest-2018 у супроводі гурту «RAZOM» (Україна-Латвія)


Талановита львів'янка Аліна Івах, яка зробила вражаючу творчу кар'єру у СНД, вкотре приїжджає на  LvivKlezFest – цього разу акомпонувати її надзвичайному голосу буде чудовий мультинаціональний клезмерський гурт «RAZOM». Разом вони виконають популярні та маловідомі єврейські  та народні пісні кількома мовами. Цей творчий експеримент продовжить традицію, коли чудовий голос Аліни Івах звучить на сцені Фестивалю у супроводі щоразу іншого клезмерського ансамблю.

Аліна Івах співпрацювала з клезмерським ансамблем "Сімха",  вокальним квартетом "Ашкеназім", ансамблем єврейської пісні "Дона" та  з  оркестром «Klezmasters»  - з двома останніми вона у попередні роки приїзжджала на клезмерські фестивалі до Львова. Аліна багаторазовий лауреат міжнародних конкурсів, постійна учасниця  клезмерських фестивалів у багатьох країнах світу, автор та ведуча низки клезмерських вокальних воркшопів.

Співачка, актриса, телеведуча  та продюсер Аліна Івах народилася у Львові, закінчила театральне училище, пізніше Казанський університет. Працювала у театрі та на телебаченні, продюсувала художні та анімаційні фільми та серіали.

Аліну Івах називають єврейською  Едіт Піаф. Пісні у її виконанні відрізняє дивововижна мелодійність, незрівнянна ніжність та м’якість звучання.

Побачити та почути незабутні виступи Аліни Івах можна буде двічі:

9 червня  о 14.00  - під час Концерту-молитви  на Просторі Трьох Синагог  (пл.Арсенальна) та

10 червня  під час Гала-концерту «Мазл Тов!», що почнеться на пл.Ринок  о 13.00.

 

Запрошуємо!