Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • Vira Lozіnsky & friends (Ізраїль)

In English

Ізраїль на Фестивалі LvivKlezFest-2018 представлятиме

група Vira Lozіnsky & friends

Віра Лозинські / Vira Lozіnsky – одна з найвідоміших сучасних виконавиць пісень на ідиш, учениця легендарної Нехами Ліфшиц.

Отримала визнання своєї творчості на міжнародній сцені, стала призером Гран-Прі на Міжнародному конкурсі єврейської музики в Амстердамі, випустила 2 диски з новими піснями на ідиш, які високо оцінили критики та Гарвардскький й Монреальський університети, де вони увійшли в програму вивчення на факультетах ідиш.

Під своїм ім’ям об`єднала у колектив талановитих музикантів Ізраїлю, всі учасники якого є вихідцями з різних республік колишнього СРСР (Молдова, Білорусь, Таджикістан, Росія – Татарстан).

Її унікальний репертуар складається з нових та традиційних композицій, які ітнерпретовані у різноманітних музичних стилях – від східно-європейського фолку (клезмер, ромська, румунська музика тощо) до південно-американсткого танго.

Alla Dantsig

Алла Данциг / Alla Dantsig - різностороння піаністка, імпровізатор та аранжувальник, яка з легкістю володіє різними музичними стилями: класика, клезмер, джаз, фьюжн.

Веде активну концертну та викладацьку діяльність, пише музику для драматичних та лялькових вистав. Учасник багатьох міжнародних клезмерских фестивалів (Київ, Санкт-Петербург, Лондон, Веймар, Москва, Цфат). Записала 5 дисків з класичною та клезмерською музыкою, піснями на ідиш.

 

 

Gershon Weiserfirer

Гершон Вайзерфірер / Gershon Waiserfirer

Мультиінструменталіст (електричний уд, еуфоніум, клапанний тромбон, перкусія) чудовий музикант і композитор.

Вивчав музику і театр, поєднував акторську кар’єру та композиторську діяльність, грав та створював музику у різноманітних стилях (єврейська, балканська, рок, джаз, етно).

Після випуску численних альбомів з найцікавішими музикантами Ізраїлю, регулярно їздить у світові турне з найбільш відомими з них. Ділив сцену із світовими музичними легендами, такими як Боббі Макферрін / Robert "Bobby" McFerrin, Jr., Вячеслав Ганелін та ізраїльською рок-легендою - Беррі Сахаровим.

Dmitry Shurin

Дмітрій Шурін /Dmitrij Shurin – багатогранний та віртуозний музикант, мульти-інструменталіст та аранжувальник, володіє усіма саксофонами від барітону до сопрано, кларнетом та флейтою. Діапазон стилів - від класики до джазу та етнічної музики.

Брав участь у численних фестивалях клезмерської, хасидської та джазової музики. Працював на телебаченні у Мілані.

Займається викладацькою діяльністю, багато гастролює, виступає у різних музичних проектах у Росії, Польщі, Великобританії, США.

P.Levin

Павел Левін / Pavel Levin – прекрасний скрипаль, універсальний музикант, який володіє різними стилями: класичним, джазовим, етно.

Працював в Ізраїльському Камерному Оркестрі, вже понад 10 років є помічником концертмейстера в оркестрі Netanya Kibbutz Оrchestra. Дає багато концертів у Ізраїлі та за кордоном, є учасником багатьох міжнародних фестивалів. Активіст з прав тварин.

Виступ групи Vira Lozіnsky & friends львів'яни та гості міста зможуть побачити під час фестивального Гала-концерту «Мазл Тов!» 10 червня на пл.Ринок (початок о 13.30).

Віра Лозинські – вокал

Алла Данциг - фортепіано

Дмітрій Шурін – саксофон, кларнет, флейта

Павел Левін – скрипка

Гершон Вайзерфірер – перкусія, електричний уд, еуфоніум