Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • Vienna Jewish Choir (Відень, Австрія)

In English

Віденський Єврейський Хор – особливий гість фестивалю

LvivKlezFest-2018

 

Це варто почути: чудові голоси, професійне виконання, енергійні заряджаючі композиції, музичний супровіду виконанні Віденського Клезмерського оркестру! Виступи цих двох непересічних австрійських колективів безсумнівно стануть окрасою ювілейного Львівського Клезмерського Фестивалю.

 

 

Засновник та художній керівник Віденського Єврейського Хору – Роман Грінберг- є надзвичайно талановитою та обдарованою людиною: чудовим композитором, аранжувальником, вокалістом та музикантом. Заснований ним у 1989 р. хор є одним з найбільших єврейських хорів Європи: сьогодні у ньому співає 60 виконавців з 10 країн світу - усі щиро закохані у клезмер, хоча не всі є євреями!

Композиції, що виконує хор, у більшості є авторства або аранжування Романа Грінберга, який є великим майстром джазових і фолькових мотивів та імпровізацій. Музичною основою цих композицій є пісні на івриті, ідиші та ладіно у сучасному виконанні та звучанні, збагачені хоровим багатоголоссям та академічною майстерністю.

Особливо ефектно звучить такий хор у супроводі Віденського Клезмерського Оркестру, заснованого Романом Грінбергом та Сашею Даніловим у 2016 р. На сьогоднішній день – це найбільший клезмерський симфонічний оркестр у світі – у його складі майже 60 музикантів!

Відень, завдяки діяльності Романа Грінберга та появі таких масштабних музичних колективів, став локомотивом клезмерською культури у Європі. Тим приємніше, що завдяки фестивалю LvivKlezFest-2018, львів’яни та гості міста матимуть унікальну нагоду побувати на грандіозних концертах цих австрійських колективів та насолодитися їх звучанням.

Концерти відбудуться:

7 червня – у театрі ім.М.Заньковецької- початок о 19.00;

9 червня – у Львівській обласній філармонії – початок о 18.30;

10 червня – на пл.Ринок під час Гала-концерту «Мазл Тов!» - початок о 13.30.

Запрошуємо!

Wiener Jüdischer Chor / Vienna Jewish Choir

Vienna, Austria

Roman Grinberg http://www.romangrinberg.com

Sasha Danilov http://danilov.at/

http://wjchor.at/

http://www.klezmerorchester.at/

http://www.euajc.org/