Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • Народний колектив театр-студія «Авів» (м.Суми)

Театральну частину фестивалю цього року представить Народний колектив театр-студія «Авів» (м.Суми)

Музична драма «Гетто. Театр на межі життя і смерті» поставлена за мотивами твору відомого ізраїльського драматурга Ієгошуа Соболя «Гетто». Вона розкриває тему Холокосту, а саме – дивовижне життя людей у вільнюському гетто у 1942-1943 роках – людей, приречених на скору смерть, які знають про це, але засновують у гетто театр.

П’єса була написана на підставі документів та спогадів небагатьох в’язнів гетто, що залишилися живими (з 70 тис. мешканців було знищено 50 тис.) і віддзеркалює реальний хід подій. Більшість героїв п’єси – люди, які реально існували. Вистава була багаторазово поставлена у багатьох країнах Європи, США та Канаді.

В Україні ця п’єса поставлена вперше: єврейська громада  м.Суми обрала її для постановки і, подавши заявку на грант до Європейського єврейського Фонду, виграла його.

Реалізувала проект вокальна театр-студія «Авів» (створена у 2000 р. на базі Сумського «Хесед Хаїм»), посиливши свій склад професійними акторами  (заслужений  артист України Семен Немировський та актор Вадим Шерстюк – режисер-постановник вистави), професійними хореографом (Олександра Мирська) та музикантом (Володимир Народицький – скрипка).

У  традиційному репертуарі театр-студії «Авів» - пісні на івриті, ідиші, українські пісні, пісні народів світу, джаз; багато концертних програм, кілька театралізованих музичних проектів. Колектив випустив музичних 2 диски. Керівник – Елізавета Шерстюк - професійний хормейстер та вокалістка, директор БО "Хесед Хаїм" та Голова Сумськїй єврейської громади.

Побачити фестивальну виставу «Гетто. Театр на межі життя і смерті» можна 28 травня у Першому театрі для дітей та юнацтва (вул.Гнатюка, 11). Початок – о 18.00. Вхід вільний, попередня реєстрація – Ольга Фадєєва (0980954875)

Запрошуємо!

http://www.netslova.ru/belenky/sobol-getto.html