Міжнародний фестиваль

єврейської музики

  • Home
  • УЧАСНИКИ
  • 2018
  • Оркестр єврейської музики під керівництвом Лева Фельдмана (м. Чернівці)

In English

Зустрічайте на Гала-концерті Оркестр єврейської музики під керівництвом Лева Фельдмана (м. Чернівці)

 FeldmanЦей чудовий оркестр з його енергійним керівником – Левом Фельдманом, якого ще називають «танцюючим диригентом», добре запам`ятався глядачам минулорічного LvivKlezFest : він відкривав фестиваль концертом у Італійському дворику.

Серед українських єврейських музичних колективів  цей оркестр є одним із найстаріших, що активно  виступає по сьогоднішній день. Створений у 2000 р. (початково на базі ВЄБФ «Хесед –Шушана»), колектив уже у перші роки свого існування кілька разів поспіль отримував Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю «Шолом, Україно!»; пізніше концертував у Польщі, Румунії, Німеччині, Австрії;  випустив альбом з 3 дисків під назвою «Радість з Чернівців» (Frejlachs aus Czernowitz).

Сам Лев Борисович Фельдман є Лауреатом обласної літературно-мистецької премії ім.С.Воробкевича, диригентом, виконавцем, улюбленим викладачем в Училищі мистецтв (м.Чернівці), який за 40 років праці виховав понад 100 випускників.

Цього року оркестр Лева Фельдмана візьме участь у Гала-концерті «Мазл Тов!», що проходитиме на пл.Ринок  у фінальний день Фестивалю – 10 червня. Він виконає низку традиційних єврейських творів у особливому чернівецького аранжуванні, серед яких мега-хіт «Хава Нагіла» присвятить 70-річчю держави Ізраїль.

Запрошуємо!

Приходьте з друзями!

Танцюйте разом з диригентом чернівецького оркестру!